Sinop Asansörlü Taşımacılık

Sinop Asansörlü Eşya Taşıma

Sinop Taşımacılık Hakkımızda

Sinop Taşımacılık Hakkımızda : Sinop Asansörlü taşıma, paketleme ve ambalaj, Uzman kadro…
Sinop Şehir içi nakliyat ve şehirler arası ev, ofis, parça eşya ve benzeri tüm eşyaların nakliyesini yapmaktayız. Her zaman için teknolojik gelişmelere Sinop’da ilk olarak öncülük eden firma olmanın ayrıcalığını her zaman yaşıyoruz.
Eşyalarınıza özel paketleme ve ambalaj sistemleri, 13. kata kadar ulaşabilen asansörlü taşımacılık sistemi, Sinop evden eve nakliyat işlerinizde ve şehirler arası talep ettiğiniz tüm taşımacılık işlerinde %100 garantili nakliye hizmetimizle rakiplerimizden farklı bir firma olmayı her zaman başardık.

sinop ev tasıma hakkımızda
sinop ev tasima hakkımızda

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları Hakkımızda

Asansörlü evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken çok farklı parametreler göz önüne alınmaktadır. Öncelikli olarak eşyanın sayıca miktarı bu noktada önemlidir. Daha sonra eğer özel taşınacak eşyalar varsa bunlar hakkında daha önceden bilgi almamız gereklidir. Sinop Evden Eve Nakliyat Genelde fiyatlar 500 ₺ den başlamaktadır. Eşyanın miktarı ve çeşidi ne olursa olsun en uygun fiyat bizdedir.

     Sinop Asansörlü Nakliyat Fiyatları Tek Taraf Ücreti
1. Kat ile 5. Kat Arası Asansörlü Taşıma 500 ₺
6. Kat ile 10. Kat Arası Asansörlü Taşıma 600 ₺
11. Kat ile 15. Kat Arası Asansörlü Taşıma 700 ₺
16. Kat ile 20. Kat Arası Asansörlü Taşıma 800 ₺

Sinop’ta ilk 13. kata kadar asansörlü nakliye hizmeti veren firma olarak  her müşterimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm çabamızla çalışmaktayız. Değişen teknoloji ve yapı koşullarını göz önüne alarak diğer asansörlü nakliye firmalarından farklı olarak daha yüksek katlara kadar uzanan asansör kullanmayı tercih ettik. Paketleme sistemimiz ve işinin uzmanı olan ekip arkadaşlarımızla nakliye işinizi artık çok daha kolay ve kısa zamanda yapmaktayız.

Sinop’ un köklü firması olarak, uzun yıllardır nakliye hizmeti vermekteyiz. Şehirler Arası ve Şehir içi taşımacılıkta Hakan Asansörlü Nakliyat Evden Eve Taşımacılık kalitesiyle eşyalarınız güvende.

Şehirler Arası ve Şehir içi taşımacılık hizmetimiz, işlemlerimiz anlaşma anından iş bitimine kadar olan süreçte dikkat ile takip ediyor ve bir şehirden bir başka şehir e bir evden bir başka eve nakliye konusunda tüm hizmetlerinizi karşılıyor ve beklentilerinizi tümüyle yerine getiriyoruz.

Taşınma esnasında meydana gelebilecek hasarlar firmamız tarafından karşılanır.

Her türlü ev taşıması, modern ambalaj sistemiyle, çelik kapalı kasa araçlarımız ve mesafe tanımayan uzman kadromuzla bizim işimizdir.

Çünkü işimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda hakettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz.

Saygılarımızla…

Sinop Hakan Asansörlü Evden Eve Taşımacılık Ekibi.

CENGİZ TÜRKERİ